HAJDUCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAJDUCI

Paravojna Jedinica Hajduci
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Reklama (header)

Go down 
+5
Branimir Perkovic Vurod00
matisha
kangaroo-jack
ivansplit
Morfej
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Morfej




Broj postova : 104
Join date : 2010-06-03

Reklama (header) Empty
PostSubject: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyThu Jun 03, 2010 2:44 pm

Prvi put sam se loga ode na forum da vidin sta ima. Imate na control panelu mogucnost da iskljucite reklame za clanove (free) pa zasto neiskoristit ?

Sumnjan da ima neko kome se sivdaju Razz
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyThu Jun 03, 2010 4:32 pm

morfej tvoj acc je? inagame mislin?
Back to top Go down
Morfej




Broj postova : 104
Join date : 2010-06-03

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyThu Jun 03, 2010 5:06 pm

Isti mi je nick i ode i na erepu: Morfej
Back to top Go down
kangaroo-jack

kangaroo-jack


Broj postova : 80
Join date : 2010-05-24

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyThu Jun 03, 2010 5:21 pm

pa ti nisi u nasoj postrojbi oces nam se pridruzit
Back to top Go down
Morfej




Broj postova : 104
Join date : 2010-06-03

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyThu Jun 03, 2010 6:12 pm

Od place si mogu kupit 5 wepa (iako ih nekupujen jer lana papa lovu) i drzat wellness 100 tako da nemogu prec radit u vase firme, osim toga cesto san u Ceskoj

Ako izbacite uvjet da radin u firmi razmislin i tome.
Back to top Go down
kangaroo-jack

kangaroo-jack


Broj postova : 80
Join date : 2010-05-24

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyThu Jun 03, 2010 6:27 pm

e al ti si lender a nama tribaju lenderi tako da nezz a zasto si se onda prijavia na forum
Back to top Go down
Morfej




Broj postova : 104
Join date : 2010-06-03

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyThu Jun 03, 2010 6:40 pm

Zanimalo me imali ode sta vise o vama kako ovo danas nije bia prvi clanak.
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyThu Jun 03, 2010 10:20 pm

e morfej...ovako ti nam se pridruzi a mi cemo se dogovorit za placu...moze? u grcku da putujes :Da im ti damo vecu placu i wep npr nakon svaka 3 dana jer imas placu bolju...ugl dogovorimo se , moze?
Back to top Go down
Morfej




Broj postova : 104
Join date : 2010-06-03

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyFri Jun 04, 2010 8:00 am

Sry znam da vam treba lendera al nekupujen vise wep kako san FM samo bacan lovu na to,radje je onda cuvan za neke vaznije bitke ili trosin na snagu, a sa q1 firmon nikako nemogu dobit koliko u q3 q4 sry
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyFri Jun 04, 2010 11:44 am

onda ti mi dajemo wepa vise od 5 kad sku akcije npr...7-8 komada? ma dogovor je moguc...samo jeli postoji tvoja dobra volja?
Back to top Go down
Morfej




Broj postova : 104
Join date : 2010-06-03

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyFri Jun 04, 2010 8:14 pm

Nije se problem dogovorit al sa placon od skoro G mislim da si uvjek mogu sam vise platit nego sta bi vi mogli iti zaradit. Osim toga firma van je q1 da je q4 pa ajd onda se od rada zaradi vise pa nekako ovako samo svi na gubitku.

Nema smisla.

btw nezelin van se misat u politiku poslovanja ali sa poprilicnin iskustvon u ekonomiji mislim da bi vam sada na pocetku bilo puno bolje kopirat rad HOS-a nego nase vlade.
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptyFri Jun 04, 2010 10:19 pm

a rad hos/a je??? vidis...da nam ti dodes kao poznavac ekonomije...visok land skill , iskustvo...dices bolje Smile ajde dodi isuse Smile
Back to top Go down
Morfej




Broj postova : 104
Join date : 2010-06-03

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySat Jun 05, 2010 10:36 pm

Ekonomija me jedino i drzi u igri Smile


Nisam upoznat sa detaljima njhiva rada kako nisan nikad bia kod njih tako da neznam sve detalje.

Uglavnom svi ljudi rade u privatnim firmama jendom tjedno se donira jedna bolja prosjecna palca u sluzbeni org. Te pare se koriste za akcije/firme. (koliko sam upoznat upocetku su novac koristili samo za upgrade firmi al nisam 100% siguran)

Profit od firmi se trosi na organiziranje akcija a dio se opet reinvestira u firme. To je okvirno ka sta san reka detalje neznan jer nisan nikad bia u toj paravojsci.
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 1:15 pm

onda nam od sada ti i broc vodite financije i slazen se do za doniranje....mozda da svi radimo u firmama i da skupljamo pare za upgradanje firmi??? ali nece se svi slozit....moramo davat dnevno wep ili ? ugl islo bi ovako


svi radimo u drugim firmama....i nediljon doniramo 2 place za svoj skill....

1 q1 wep dnevno , kad je akcija onda 5 q1 wep i ticketi....
a ove place kao za napredak firmi dok ne doguramo bar do q3???
Back to top Go down
kangaroo-jack

kangaroo-jack


Broj postova : 80
Join date : 2010-05-24

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 1:43 pm

ja se slazem
Back to top Go down
Morfej




Broj postova : 104
Join date : 2010-06-03

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 3:40 pm

Od kuda krenit neznam ali ni jedna od tih firmi nema perspektivu a puno gora cinjenica od toga ja i sto nevrijede puno.

Mislim da bi trebali krenit sa prodajon jedne po jedne firme (prvo ove neaktivne) onda druge iron i nakraju wep.

Druga stvar o kojoj trebate vodit racuna je da je velik broj clanova problem koliko i prednost iako mislim da je u ovom trenutku sa ovoliko malo G na raspolaganju vise problem.

Koliko vidim sada imate 16 clanova i nebi trebali ic dalje od toga, sad kad su tu nema ih smisla izbacivat iako je i ovo malo previse.

Ako zelite ovu jedinicu pretvorit u nesto onda prvo treba krenit od toga da se naveliko poveca aktivnost svih clanova potom prodaja firmi i predje na rad u privatnim firmama. Kad su akcije od palce si placat wep kad ih nema bilo bi najbolje placu donirat za izradu firmi dok se nedojde do jende q4 firme, to je onda siguran profit od minimalno 2 G

Za opremit jednoga clana potrebno je 0,65G (2 ticketa + 5 q1 wepa) sta znaci da se sa profiton firme moze opremit 3 clana po danu.


Sobzirom da jedinica sada ima 16 clanoa potrebno je 5 dana da se skupi G za opremit ih za samo jednu akciju. Mislim da je to itekako znacajno sobzirom da je rjec o pocetcima. Sa upgradon firmi treba nastavit sve do prve q5 tada je minimalan profit 5G (ako se potrudite naravno, inace je 2,5-3).

Tada se u jendom danu moze opremit 7 clanova sta znaci da se svako 2 dana moze ic u akciju a netreba zaboravit cinjenicu da svi imaju svoju placu kod sebe !!!! (-2 koje se doniraju)

Sada kada se imaju vec znacajni prihodi terba uzet q1 wep firmi i stockat wep kada nema rata dok su najmanje cijene. Radnike se uzima sa marketa profit je 0 al to je kao da u cici rata vi kupujete wep po najnizin cijenama, sto se itekako isplati.

Sa vec stabilnim prihodima mozete razmisljat i povecanju broja clanova (ne vise od 25) minimalna snaga 15-20 kako se dogovorite, clanovi koj su tu ostaju sobzirom da su usli prije.

Ode bi se o detaljhima moglo pisat jos 3 god a povrh svega ovo nije nesto sta se moze ostvarit u 2 dana nego se nesto kao paravojska gradi mjesecima. Ako imate volje i zelje da ovu jedinicu pretvorite u nesto sto vrijedi uz vrlo malo vremena i puno zivaca nebi trebao bit problem to realizirat
Back to top Go down
matisha




Broj postova : 1
Join date : 2010-06-04

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 3:48 pm

osobno nisan neki strucnjak u ekonomiji, ali ideja mi se cini dobra
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 4:02 pm

morfej....ja ti kapu skidan....ali ujedno te i molin da to i ostvaris...jer mi se cini da ovde jedini znas za vise od 2 Very Happy pridruzi nam se makar u tom roku izgradnje...i ako si za...ja ti odmah dajem pass od orgova..
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 4:04 pm

p.s. imamo landera od 12 skill...hovla nam se pridruzio...sad da mu saljem pm? i DANAS PREBACIH 300 IRONA IZ NASE FIRME U GRCKOJ U WEP....
Back to top Go down
Branimir Perkovic Vurod00

Branimir Perkovic Vurod00


Broj postova : 2
Join date : 2010-06-03
Age : 35
Lokacija : Split

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 5:43 pm

imate moju podršku,o ekonomiji u erep neznam baš ništa al studiram ju u Rl pa možda i uspijem nešto skontat, samo nemojte sav teret prebacit na mene, kažem vam o erep ekonomiji neznam ništa i trebat će mi dok povatam sve konce
Back to top Go down
broc




Broj postova : 37
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 7:40 pm

ja razmisljam..
al ako cemo radit u druge furme to je ok,jer moramo prvo imat dobre temelje, pa je posli lakse.
samo ja sam prije zna uvalit po koji gold, sad nisam bas sa lovom, a i kad vidim koliko je failova bilo nebi bas donira npr to sa q1 na q2 pa opet vracanje na q1 itd samo su neki od njih, a us to imam i stranku di sam dosta donira kako i par beba sta uzdrzajen.
isto tako tebi ivansplit ne minja ti se nista ti si ionako u drugoj paravojsci i dobivas svaki dan 5 wepa.
i ja svaki dan kupujem 5 wepova i uvik sam na granici da ostanem bez love jer mi je cilj sta pri dogurat do FM (prije novog modula).
e sad jos cu razmislit jer imam neke dobre ponude,pa cemo vidit drunken
Back to top Go down
broc




Broj postova : 37
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 7:41 pm

i dođite na jebeni chat ,ovaj sta sam napravia tu se lakse i brze dogovorimo Wink
Back to top Go down
Morfej




Broj postova : 104
Join date : 2010-06-03

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 7:49 pm

chat ti neradit barem se meni nece nikad da logira uvik pise bad channel name
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 10:15 pm

upravo to...morfej me pita za chat ali nece da ude , meni je usa ali nikad nikoga..jedino te digod vidin na #erepublik.hr , broc ti ne ides nigdi...Morfej i Hovla su sada snama u potpunosti i morfeju san da passove od orgova i vec vodi sve...samo morfej pls napisi poruku neku o promjenama i novim pravilima i pm-aj svih...a sto se tice myrmidonaca broc..ja san taj wep koji san dobia sve dava u hajduke vise puta i svaku jebenu mapu i te seme bi do zadnjeg golda da u hajduke...i najvise doniramo ja i gravon...i hajduke san osnova i normalno da ih nikad necu napustit i da mi nije drago kad nam ide lose...i sicate se i sami onog doba u rasulu...zato ja ulazen sve napore i novce za uspjeh ove paravojske...i sad cu u placenike di bi triba dobivat dosta golda ako sve krene u redu i sve cu dat u hajduke da bi jednog dana doslovno ponosno moga sist na vrh jedne ozbiljne paravojske...ali ka sta Morfej kaze..to se gradi mjesecima i zato nas nesmis i neces napustit...jer si i ti ulaga velike napore , zato cu ja odjebat lanu i sve ostalo i prigorit se za dobro ove postrojbe koja postaje sve bolja i bolja! ugl morfej pm svih za promjene Very Happy
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) EmptySun Jun 06, 2010 10:17 pm

ala brale..koji kraj mog govora Very Happy da morfej pm svih :p LOL
Back to top Go down
Sponsored content





Reklama (header) Empty
PostSubject: Re: Reklama (header)   Reklama (header) Empty

Back to top Go down
 
Reklama (header)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HAJDUCI :: Spam :: OFF-Topic-
Jump to: