HAJDUCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAJDUCI

Paravojna Jedinica Hajduci
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 malo više idite na forum

Go down 
4 posters
AuthorMessage
norfolk_n

norfolk_n


Broj postova : 19
Join date : 2010-04-25

malo više idite na forum Empty
PostSubject: malo više idite na forum   malo više idite na forum EmptyFri May 21, 2010 9:52 am

zašto se ovako rijetko posjećuje forum ???

neka vam bude navika da u isto vrime budete i na erepu i na forumu
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

malo više idite na forum Empty
PostSubject: Re: malo više idite na forum   malo više idite na forum EmptyMon May 24, 2010 4:53 pm

ja na forumu svaki dan...kraj je godine , bice to bolje , vidit ces....samo nek malo vise vrimena uvatimo Smile
Back to top Go down
kangaroo-jack

kangaroo-jack


Broj postova : 80
Join date : 2010-05-24

malo više idite na forum Empty
PostSubject: Re: malo više idite na forum   malo više idite na forum EmptyTue May 25, 2010 12:24 pm

evo i mene disu ZAPOVJEDI LJUDI STA E OVO STA SE NE DILI ORUZJE I KARTE IDEMO NABIT ONE SRBRE NATRAGA NA BALKA
Back to top Go down
pecina

pecina


Broj postova : 11
Join date : 2010-05-29
Lokacija : Gospić

malo više idite na forum Empty
PostSubject: moj prijedlog   malo više idite na forum EmptySat May 29, 2010 2:45 pm

traba nas vise ..... tako da nas shvate ozbiljno
treba se boriti svaki dan bar q1 wep .. razlog postati Field Marshal time dobivate na damage u borbi
aktivnos .... na forumu mislim da to nece palit, chat to vec bolje .. i priblizno zakazano vrijeme sastajanja
placa radje samo za kruh svaki dan nego borba bez oruzja
novine u igri .... teme- kako postat hajdukovac Very Happy zadnje akcije itd
donacije - za svaku medalju dobijete 5 golda 1 gold u ratni fond




to je od mene mada mislim da bi se sve dalo dotjerat i sredit jos bolje ... svaki prijedlog dobro dosao s cim se slazete s cim ne sto se moze ostvarit sto ne pa da izvucemo najbolje sto bi se moglo ostvarit
Back to top Go down
kangaroo-jack

kangaroo-jack


Broj postova : 80
Join date : 2010-05-24

malo više idite na forum Empty
PostSubject: Re: malo više idite na forum   malo više idite na forum EmptySat May 29, 2010 2:57 pm

to pecina care ja san za pecinin prjedlog Smile uskoro izlazi clanak o nasoj jedinici
Back to top Go down
ivansplit




Broj postova : 173
Join date : 2010-04-25

malo više idite na forum Empty
PostSubject: Re: malo više idite na forum   malo više idite na forum EmptySat May 29, 2010 6:56 pm

pecina....ti si ovde najiskusniji uz mene i mandrila....pass od orgova imaju ja , kangaroo-jack ( najjaktivniji je i izvlaci nas kad nemamo vrimena ) , nikninja , broc.......e bi li se ti aktivno ukljucio u administraciju? npr plaća je svima 3hrk....i 3 grd....kad tad cu spustit nekima nemogu zbog ona 3 dana...ugl....dobiva se 1 q1 wep dnevno dok ne nabavimo vise landera....trenutno imamo 4....i oni nam raw moraju vadit a vi sa velikin skillom ste posusili 800 rawa u 3 dana Smile tako da nan triba jos 16 landera Smile....ugl ja cu ti sve obajsnit...i da neka pravila ako su trula izminimo...oces onda sudjelovat?
Back to top Go down
pecina

pecina


Broj postova : 11
Join date : 2010-05-29
Lokacija : Gospić

malo više idite na forum Empty
PostSubject: Re: malo više idite na forum   malo više idite na forum EmptySat May 29, 2010 8:20 pm

OK ..ja sam na chatu pa cemo se sve dogovorit jer preko ovog necemo do na zimu ....
Back to top Go down
Sponsored content





malo više idite na forum Empty
PostSubject: Re: malo više idite na forum   malo više idite na forum Empty

Back to top Go down
 
malo više idite na forum
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Da uljepšamo malo forum
» Jedna slika govori više od 1000 riječi!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HAJDUCI :: Spam :: OFF-Topic-
Jump to: